Google+ Followers

środa, 17 września 2014

Nicole Scherzinger - Big Fat Lie

Niegdyś liderka Pussycat Dolls, a dzisiaj jedna z najbardziej rozpoznawalnych wokalistek, modelek i tancerek na świecie – Nicole Scherzinger – 21 października wyda nowy album w barwach nowej wytwórni (Sony Music). Krążek osobliwie zatytułowany Big Fat Lie (wielkie kłamstwo) jest porywający od strony muzycznej i bardzo osobisty w warstwie tekstowej.

- Wszyscy toczymy w życiu swoje bitwy i tylko kłamstwo pomaga nam je ukryć przed światem. Na tej płycie odkrywam prawdziwą siebie i swoje problemy. Bo kiedy wiesz, że coś jest kłamstwem, znajdziesz swoją drogę do prawdy, szczęścia i miłości. Nad Big Fat Lie pracowali topowi producenci - The-Dream i Tricky'm, mający na koncie płyty Kanye'go Westa, Katy Perry, Jaya Z i Beyonce. Zainspirowana wczesną Janet Jackson (z czasów współpracy z Jam & Lewisem) Nicole jawi się tu jako wokalistka wszechstronna - zmysłowa w Electric Blue z gościnnym udziałem rapera T.I., nawiązująca do ery Prince'a w Dirty Mind, wzruszająca w epickim numerze Run.


Płyta zawiera przebój Your Love i najnowszy singiel On The Rocks (kliknij TUTAJ, aby obejrzeć video), który z pomocą czarnego humoru pomaga bohaterce piosenki poradzić sobie po rozstaniu. Warto dodać, że Nicole Scherzinger – sama i z koleżankami z zespołu – ma na koncie ponad 60 milionów sprzedanych płyt i co roku w rozmaitych plebiscytach uznawana jest za jedną z najpiękniejszych i najzdolniejszych kobiet świata. Magazyn Billboard uznał ją za najlepiej sprzedającą się artystę w pierwszej dekadzie XXI wieku! Ostatnio udzielała się jako jurorka i mentorka uczestników brytyjskiego "X Factora".

Tracklista:

1. Your Love  
2. Electric Blue  
3. On the Rocks
4. Heartbreaker  
5. God of War
6. Girl With a Diamond Heart  
7. Just a Girl 
8. First Time  
9. Bang  
10. Big Fat Lie 
11. Run   
Muzyczna przystań: Sony Music Poland