Google+ Followers

poniedziałek, 22 września 2014

Wprowadzenie do Konkursu Urodzinowego


Ten ważny dla mnie dzień już blisko, 26 września. Właśnie wtedy pod wpływem emocji, po zakończeniu współpracy z pewnym magazynem chcąc dalej działać i nie zasypywać twórczego dorobku w popiele, właśnie wtedy zamiast popiołu pojawiła się pierwsza, nieśmiała iskierka, która potrzebowała chwili i Waszego wsparcia, aby przeistoczyć się w mały, delikatny płomyk. Niespełna rok później płonie żywym, mocnym ogniem darując Wam radość, miłość, spokój ducha, dobrą lekturę, interesujący film i wiele innych rzeczy. O tym będzie jeszcze czas, aby wspomnieć…

Jednak przechodząc do sedna - 26 września wystartuje Konkurs urodzinowy i potrwa przez kolejne 12 dni. Dlaczego 12? Rok ma dwanaście miesięcy, zatem każdy miesiąc to jeden dzień, a dzięki temu pasjonujące zmagania pucharowe. Dwanaście pytań na refleks, po jednym każdego dnia, ściśle związanych z tym miejscem, z blogiem, z tym wszystkim, czym się z Wami dzielę i co lubię. Choć nie jest wykluczone, że pojawi się pytanie lub pytania, które mogą odbiegać nieznacznie od tematu, kto wie.
 
Tutaj będzie liczył się refleks, poza tym, aby każdy w miarę możliwości mógł się włączyć, konkurs będzie odbywał się w godzinach wieczornych na stronie Kominek, pytania będą pojawiały się pomiędzy 22:00, a północą i liczyć się będą trzy pierwsze poprawne odpowiedzi punktowane odpowiednio:

- pierwsza poprawna odpowiedź 15 punktów;
- druga poprawna odpowiedź 10 punktów;
- trzecia poprawna odpowiedź 5 punktów.

Osoba, która będzie miała po dwunastu dniach największą ilość punktów zgarnia całą pulę, 12 nagród, które wciąż jeszcze kompletuję… :)