Google+ Followers

czwartek, 15 stycznia 2015

Czwarta edycja Drugiego Życia Książki!

W 2015 roku dla wszystkich wielbicieli literatury przygotowaliśmy nowe odsłony jednej najpopularniejszych w Polsce akcji wymiany książek. W ubiegłym roku w DŻK wzięło udział łącznie prawie 3 000 krakowian, dzięki którym aż 15 000 książek znalazło nowych właścicieli.  Postaramy się, aby w tym roku rekord został pobity! 
Ponownie będziemy przekonywali, że książka jest dobra dla każdego, o każdej porze (wymiana późną porą w ramach Nocy w Bibliotece) i przy każdej okazji – również przy jedzeniu (dlatego wszystkich miłośników czytania już teraz zapraszamy na dwie edycje DŻK w ramach Najedzeni Fest!). Będziecie mieli łącznie aż 16 okazji, żeby wymieniać się książkami, w tym tradycyjnie podczas Festiwalu Conrada, Festiwalu Miłosza czy Europejskiego Dnia Języków. Regały Drugiego Życia Książki zagoszczą również na Targach Książki i Wiankach, a także w MOCAKu i Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej. Jedno jest pewne: każda z tegorocznych edycji będzie wyjątkowa!
Zasady udziału w wymianach są proste: wystarczy przynieść co najmniej jedną, a maksymalnie dziesięć książek. Ważne: tomy muszą być w dobrym stanie. Książki wydane przed 1995 rokiem będzie można wymienić tylko na inne książki wydane do 1995 roku. Osoby, które przyniosą nowe książki (wydane po 1995 roku) – mogą wybierać do woli, zarówno spośród nowych, jak i starszych tomów. Zapraszamy do wymiany! 

Wszystko, co najlepsze na krakowskiej scenie artystycznej: www.biurofestiwalowe.pl