Google+ Followers

poniedziałek, 2 marca 2015

Książka tygodnia - Złodziejki czasu (49)

Wystartowała 49 Książka tygodnia, szczegóły konkursu dostępne na stronie Kominek.
Zapraszam serdecznie i proszę przekazać dalej: 


Tym razem w zupełnie innej formie, bo lektura wciąż w toku. Stąd bez odniesienia do końcowego spojrzenia, jednak już ze świadomością, że lektura to wyjątkowo miła i zaskakująca formą opowieści zaproponowaną przez autorkę. 
'Złodziejki czasu', najnowsza powieść Hanny Cygler, historia czterech kobiet, czterech pisarek, których drogi przetną się na festiwalu literatury kobiecej. Właśnie wtedy Kinga, Maria Teresa, Anna i Elwira zawiążą pakt wspierania się w zdrowiu i chorobie, problemach i rozterkach. Jednym słowem przyjaźń od serca na zawsze i na znacznie dłużej.
Cztery życiorysy, pasje pisania, poszukiwania inspiracji, pomysłów do nowych książek. I pewien mikser muzyczny, który na zawsze odmieni ich życie, mikser przez przypadek zniszczony przez jedną z nich. Niby nic, a jednak dzieje się coś, z czego żadna z nich nie zdaje sobie sprawy.
Lekkość słowa Hanny Cygler przynosi uśmiech, bawi i wzrusza. 'Złodziejki czasu' bez wątpienia skradną twój czas i nawet nie będziesz zdawał sobie sprawy, kiedy dotrzesz do końca tej pasjonującej opowieści.

Szersze odniesienie jest tylko kwestią czasu...
Książkę poleca Dom Wydawniczy REBIS.