Internetowa cela

poniedziałek, 8 czerwca 2015

Konkurs literacki - Kartka z podróży

Pomysły mają to do siebie, że muszą się ukształtować, dojrzeć, choć czasem te spontaniczne mają swój najlepszy kształt. Jednak w przypadku pomysły na konkurs wszystko warto dopieścić i dopracować, aby później nie było żadnych niespodzianek i aby jego efekt sprawił, że może z czasem warto będzie zrobić kolejną edycję, a później kolejną... i kto wie. Jednak na tę chwilę istotne jest to, aby zaprosić Was do pierwszego rozdania Kartki z podróży. Razem z Wiolą znaną bardziej jako Subiektywnie o książkach, miłośniczką książek i wielką ich pasjonatką mamy dla Was coś co w tej wiosenno-letniej porze może się odbić szerokim echem na Waszej i nie tylko świadomości.


Wielkie podziękowania za wsparcie ze strony Wydawnictw, które objęły Konkurs literacki patronatem i ufundowały nagrody książkowe:


Podziękowania należą się również Ilonie Adamskiej za wsparcie medialne, które zapewnią nam:

Regulamin konkursu: 

1. Organizatorami konkursu są strony Kominek oraz Subiektywnie o książkach wraz ze współpracą Wydawnictw fundujących nagrody. 
2. Celem konkursu jest wyłonienie najlepszego dzieła na temat: Jeden przełomowy dzień życia.
3. W konkursie mogą brać udział wszyscy bez wyjątku.
4. Aby wziąć udział w konkursie należy nadesłać swoją pracę w formie PDF na obydwa adresy email: 


z dopiskiem w temacie maila KONKURS – KARTKA Z PODRÓŻY. Prace należy podpisać imieniem i nazwiskiem lub pseudonimem literackim. Prace nie powinny przekraczać 2 stron formatu A4, czcionka Times New Roman 12 pkt.
5. Forma literacka prac - bez ograniczeń.
6. Konkurs składa się z następujących etapów: 

a) Zgłaszanie dzieł w terminie: 8.06.2015r. - 2.07.2015r. 
b) Głosowanie Jury w terminie: 3-4.07.2015r. 
c) Ogłoszenie wyników w terminie: 5.07.2015r. 

7. W Jury zasiadają organizatorzy konkursu: 

- Awiolamiłośniczka literatury oraz nałogowa kolekcjonerka książek. 
- Kominek - świeży powiew kultury wpływa kojąco na potargany odmętami zawodowej zamieci umysł... 

8. Nagrody: 
- Nagroda główna – Pakiet 14 książek. 
- Dwa równorzędne wyróżnienia – Pakiety po 7 książek. 
9. Nagrodzone prace zostaną opublikowane na stronach osób zasiadających w Jury. 
10. Autor dzieła oświadcza, że jest wyłącznym twórcą dzieła. W razie udowodnienia braku praw autorskich do dzieła oraz braku pełni osobistych praw autorskich (plagiat), odpowiedzialność oraz ewentualne koszty ponosi tylko i wyłącznie autor nadesłanego dzieła. 
11. Organizatorzy konkursu nie ponoszą odpowiedzialności za nadesłane dzieła. Nie są również zobowiązani do sprawdzania autentyczności nadesłanych prac. 
12. Uczestnicy konkursu poprzez nadesłanie dzieła automatycznie akceptują i wyrażają zgodę na warunki regulaminu, a także przekazują prawa autorskie do dzieła wyłącznie na rzecz publikacji nagrodzonych prac na stronach osób zasiadających w Jury. 
13. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wprowadzenia zmian w regulaminie pod warunkiem poinformowania o nich uczestników oraz o ile zmiany te nie naruszą praw nabytych przez uczestników konkursu. 
14. O wszelkich sprawach, które nie zostały ujęte w niniejszym regulaminie decydują organizatorzy w zgodzie z polskim prawem. 


Pióra w dłonie i do dzieła!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zajrzyj przed Kominek: www.facebook.com/Koominek