Google+ Followers

sobota, 27 czerwca 2015

Konkurs - Wybierz sobie książkę... No. 2

Tak się składa, że zawsze jest trochę książek do rozdania. Stąd koncepcja nowego prostego w swej treści i formie, konkursu. Reguła jest prosta - w każdej edycji do wygrania jest jedna książka wybrana przez Ciebie. Są dwa określone tytuły i Biała karta, czyli zagranie w ciemno. Inaczej mówiąc książka niespodzianka.

KONKURS ZAKOŃCZONY, WYNIKI OPUBLIKOWANE.
 
Pierwszą, startową edycję mamy już za sobą. Pojawia się druga i z całą pewnością konkurs ten na dłużej zagości między nami. Rozwiązanie drugiej edycji 4 lipca po godzinie 20:00 z informacją w tym samym miejscu i edycją tej wiadomości.

 Nie czekając na 20:00, gdyż zapewne i tak się już nic nie zmieni
śpieszę donieść, że za sprawą uroczej Sierotki Marysi ktoś z książki
dziś będzie się cieszył... a złożyło się tak miło, że trzynastka okazała się szczęśliwa!

Natalia Kapela, serdecznie gratuluję, do Ciebie powędruje nagroda niespodzianka!
Adres w formie wiadomości na stronie mile widziany.
Wszystkim gorąco dziękuję za to rozdanie i już zapraszam do kolejnego..:)


Wszystko, co trzeba zrobić to dodać mnie do swoich Kręgów,
a także  w komentarzu poniżej wskazać książkę, 
która się spodobała i byłoby miło po nią sięgnąć. 

I coś więcej na temat dwóch znanych tytułów: 

Wyznanie Agaty, Monika Siuda

(...) Powieść Moniki Siuda to po mistrzowsku zaplanowany i napisany thriller. To historia, która swoją kompozycją bardzo szybko skupia uwagę czytelnika nad tym wszystkim, co już za chwilę może się wydarzyć.
Sylwia, Tomasz, Rudy to postacie, które są znane pewnej grupie czytelników właśnie z powieści Dwudziesta szósta ofiara. Pojawiają się też inne wokół których rozgrywać się będzie ta mroczna i wstrząsająca historia. I nie bez znaczenia będzie opowieść, którą od lat w tajemnicy przed wszystkim ukrywała Agata. Bojąc się tego, co nad nią ciąży, a jednocześnie mając świadomość, że musi temu sprostać. Wszechstronna pomoc mężczyzn będzie tu nieodzowna.(...) Za sprawą Julie Kavanagh jest to bardzo dokładna podróż śladami młodej wieśniaczki z Normandii, która pewnego dnia postanowiła odmienić swoje życie. Jej marzeniem było zostać damą, otaczać się luksusem, być osobą, której towarzystwo będzie dla wielu jedynym w swoim rodzaju wyróżnieniem. W ostatnich chwilach przed śmiercią wciąż zabrakło jednego, kogoś naprawdę bliskiego, kto trzymając ją za rękę odprowadzałby ją na drugą stronę.

Książka Kavanagh nie jest suchą i pozbawioną ikry biografią, a zaskakującą i niesamowitą historią niezwykłej przemiany brzydkiego (pozornie) kaczątka w pięknego łabędzia. Aleksander Dumas (syn) napisał Damę kameliową czerpiąc z osobistych doświadczeń i obserwacji, gdyż miał niewątpliwą przyjemność nie tylko znać Marie Duplessis, ale też należeć go grona jej sekretnych kochanków. Poza tym oboje otaczali się gronem znanych sobie osób i bywali w kręgach, które wzajemnie się przenikały.

Niech się dzieje... :)

A jeśli macie lekkie pióro znacznie większa pula książek do wygrania.
Prace można przesyłać do 2 lipca (włącznie).