Google+ Followers

poniedziałek, 15 czerwca 2015

Pakiet konkursowy No. 3

Konkurs wystartował, jak dotąd dotarło do nas pięć prac, czekamy na więcej, gdyż piękne i pachnące nagrody czekają. Aby jeszcze bardziej Was zachęcić postanowiliśmy przybliżyć pakiety konkursowe, które dotarły od Wydawnictw. Kolejność prezentacji w tym momencie będzie wynikała z kolejności logo na banerze konkursowym. Takie założenie będzie bez wątpienia odpowiednie.

Pakiet konkursowy No. 3 przygotował dla nas  Dom Wydawniczy REBIS i zawiera trzy poniższe pozycje: 

1. Make Cooking Easier. Przepisy na cztery pory roku, Zosia Cudny – w opisie wydawniczym: 

'Przepisy na cztery pory roku' to autorska książka Zosi Cudny, założycielki jednego z najbardziej popularnych blogów kulinarnych w Polsce ? Makecookingeasier.pl. Stronę codziennie odwiedzają tysiące czytelników w poszukiwaniu prostych, ale pysznych i opartych na naturalnych składnikach przepisów kulinarnych.
Książka jest połączeniem doskonałej kuchni i fantastycznych zdjęć, które wyostrzają zmysły i pobudzają smaki. Została pomyślana tak, aby ilustrować poszczególne etapy gotowania i pieczenia.
Autorka ukazuje przyjemność płynącą z jedzenia w gronie rodziny, pokazując, że atmosferę rodzinnego ciepła można budować samemu każdego dnia. Wystarczy trochę inspiracji. A z pewnością znajdziecie ją w tej wyjątkowej książce.
Autorka w ciągu zaledwie 3 lat zdobyła kilkadziesiąt tysięcy fanów w Polsce i za granicą. Od 3 lat współpracuje z serwisem Onet.pl, współtworzy dział kulinarny na popularnym blogu Makelifeeasier.pl oraz realizuje sesje zdjęciowe swoich potraw dla popularnych czasopism. 

2. Wakacje, Nina Majewska-Brown – w opisie wydawniczym: 

'Wakacje' to historia rodzinnego wypadu do Hiszpanii, przesycona aromatami paelli i bąbelkami cavy.
Gorący klimat, piękna Barcelona i czteroosobowa rodzina. Wyjazd to z jednej strony próba wzmocnienia więzi małżeńskich, a z drugiej wymarzone wakacje życia. Nawet nieprzewidziany przyjazd teściów nie zakłóca wakacyjnej przygody.
Pierwsza część książki w humorystyczny sposób opowiada o tym wszystkim, co może wydarzyć się na wakacjach. Dramatyczny zwrot akcji sprawia jednak, że bohaterka musi na nowo uporządkować i przewartościować swoje życie, uporać się z tajemnicami i skrywanymi dotąd faktami.

3. Złota skóra, Carla Montero – we fragmencie własnej recenzji:

(...) Nagłe pojawienie się Inés zatrzymało serce i odebrało mowę. Wszyscy, którzy tego wieczoru mieli okazję ją poznać oniemieli z wrażenia. Jej złota skóra burzy zmysły, przyprawia o zawrót głowy, doprowadza do szaleństwa… 
Nie bez znaczenia jest też fakt, że już na początku opowieści stajemy się świadkami zbrodni. Młode kobiety, piękne modelki – żadna z nich nie może czuć się pewna nastania jutrzejszego poranka. Detektyw Karl Sehlackman nie ma łatwego zadania. W gronie podejrzanych jest jego przyjaciel, książę Hugo von Ebenthal i pewna kobieta, która go oczarowała od pierwszego spojrzenia. 
Kryminalna, mroczna, ale przede wszystkim urzekająca i fascynująca historia skupiona wokół osoby Inés. Tutaj każdy spogląda w jej stronę, ale tylko nieliczni oprócz pięknego ciała dostrzegają zjawiskową duszę.

Pakiet konkursowy No. 1
Pakiet konkursowy No. 2
Pakiet konkursowy No. 4
Pakiet konkursowy No. 5
Pakiet konkursowy No. 6
Pakiet konkursowy No. 7