Google+ Followers

wtorek, 16 czerwca 2015

Wygraj wejściówki do Planet Cinema Katowice!

W ten oto sposób pojawia się pierwsza możliwość sięgnięcia po wejściówki do kina Planet Cinema Katowice, które swoją siedzibę ma w Budynku Altus na trzecim piętrze, a bardziej dokładnie przy ulicy Uniwersyteckiej 13. 
To tyle względem lokalizacji w ścisłym centrum miasta.

Jeśli do Katowic nie jest daleko lepszej okazji nie znajdziecie.
Jeśli męczą Was reklamy, jeśli bufet jest kosmicznie drogi, jeśli...
Tutaj "jeśli nie istnieje"... warto wpadać i korzystać! 

Tania Sobota - 20.06.2015

Lubisz komedie i wielkie romanse? A może horrory i dreszcz wspinający się po plecach? Nawet jeśli przychodzisz do kina tylko ze względu na efekty specjalne – to nie ważne! Planet Cinema jako najtańsze kino w mieście wprowadza nową promocję dla wszystkich kinomaniaków!

Tania Sobota to pokłosie urodzinowego szaleństwa Planet Cinema w Katowicach. Od teraz w każdą trzecią sobotę miesiąca klienci kina będą mogli skorzystać z biletów w specjalnej cenie 13 PLN obowiązujących na dowolny seans filmowy tego dnia.

Kolejna Tania Sobota odbędzie się 18 lipca 2015 r.!


Konkurs

Właśnie w sobotę 20 czerwca będzie można skorzystać z bezpłatnej wejściówki dla dwóch osób odpowiadając w komentarzu poniżej na jedno proste filmowe pytanie: 
Podaj tytuł filmu Giuseppe Tornatore, który swoją światową premierę miał w 2000 roku?

Wśród osób, które poprawnie odpowiedzą na zadane pytanie (bardzo proszę o podanie adresu mailowego obok odpowiedzi) zostanie rozlosowanych sześć dwuosobowych wejściówek na dowolny sens w sobotę 20 czerwca 2015 roku. Osoby wylosowane zostaną poinformowane imiennie na podany adres mailowy wchodząc na film na nazwisko z listy, którą prześlę w piątek po zakończeniu Konkursu do Planet Cinema Katowice. 

Swoje odpowiedzi można przesyłać do piątku 19 czerwca do godziny 20:00.
Konkurs zakończony, wyniki zostały przekazane mailowo nagrodzonym osobom.
Serdecznie gratuluję!


W planach kolejne wspólne działania, których miłymi sprawcami