Google+ Followers

czwartek, 2 lipca 2015

Do zobaczenia... w Planet Cinema Katowice

Nowy filmowy cykl, który będzie zapowiedzią premier kina w centrum miasta, kina z możliwościami, kina, o którym napisałem dosyć niedawno:

Jeśli do Katowic nie jest daleko lepszej okazji nie znajdziecie.
Jeśli męczą Was reklamy, jeśli bufet jest kosmicznie drogi, jeśli...
Tutaj "jeśli nie istnieje"... warto wpadać i korzystać!
Myśl przewodnia, której warto się trzymać i mieć na względzie nadchodzące premiery, 
które będzie można poznać w Planet Cinema Katowice

10 lipca - ted2
Dystrybucja filmu: UIPDo wygrania 5 podwójnych wejściówek na film ted2 do wykorzystania 
w najbliższą niedzielę 12 lipca lub poniedziałek 13 lipca.

Wszystko, co trzeba zrobić to w komentarzu poniżej wskazać dwa (im więcej, tym lepiej) filmowo-bajkowe Misie...:) W tym samym komentarzu proszę podać swój adres mailowy, na który wpadnie powiadomienie o nagrodzie dla wylosowanych osób. Wejście na film po podaniu nazwiska w kasie.

Konkurs trwa do 11 lipca do godziny 20:00.

Chociaż Ted miał być początkowo serialem animowanym, reżyser szybko zdał sobie sprawę, że jego pomysł sprawdzi się lepiej na dużym ekranie szczególnie w czasach, kiedy poczyniono tak wielki postęp w dziedzinie animacji komputerowej i efektów wizualnych. MacFarlane zwrócił się o pomoc w napisaniu scenariusza do współautorów "Głowy rodziny" Aleca Sulkina i Wellesleya Wilda i wspólnie stworzyli opowieść o samotnym chłopcu, którego świąteczne życzenie wypowiedziane w 1985 roku zostaje niespodziewanie spełnione i jego ukochany miś ożywa, wywołując światową sensację. Po upływie lat okazuje się jednak, że ukochana kiedyś zabawka staje się toksycznym, wulgarnym i cynicznym towarzyszem dorosłego Johna, który zaczyna odczuwać skutki spędzonego z Tedem czasu.

Tyle, jeśli chodzi o materiał prasowy do części pierwszej filmu Ted, z których czasem będę korzystał. Jak również z plakatów międzynarodowych, gdyż nasze rodzime polskie rzadko kiedy zaskakują graficznie. 

Część druga filmu ted startuje 10 lipca. 
Do zobaczenia w Planet Cinema Katowice.
Zostań członkiem społeczności Planet Cinema Katowice.