Google+ Followers

piątek, 21 sierpnia 2015

Nicholas Sparks w filmie... Szkoła uczuć

Film, którego nie można nie znać, a tym bardziej nie lubić. Ma już trzynaście lat, a nadal jest takim, do którego wracam bez skrępowania po raz kolejny i jeszcze jeden. Filmów o miłości i uczuciach było wiele, ale niewiele z nich opowiadało właśnie w taki prosty, urzekający sposób o tym, co dzieje się w sercach i duszach ludzkich. 
Nie od dziś też wiadomo, że Nicholas Sparks pisze tak, że z reguły każda książka staje się filmowym przebojem, dziś Szkoła uczuć, innym razem warto będzie nawiązać być może do czegoś innego. W 2002 roku Mandy Moore była na początku swojej aktorskiej i wokalnej drogi, która przez ostatnią dekadę bardzo pozytywnie się rozwinęła w obu aspektach.
Jej piosenka Only hope - już w momencie pojawienia się filmu na ekranach kin stała się wielkim hitem. Jeśli nie znamy, polecam gorąco.


Nicholas Sparks w filmie... 
Nie on sam oczywiście, ale jego książki w filmowych adaptacjach, a na przestrzeni lat pojawiła się już ich pokaźna ilość. Większość znam, ale chyba nie wszystkie, będzie więc okazja, aby nadrobić zaległości.


Zajrzyj do Grupy Cinema Paradiso... :)
Zaproś przed Kominek swoich Przyjaciół :)