Google+ Followers

piątek, 13 listopada 2015

Do zobaczenia... w Planet Cinema Katowice

Nowy filmowy cykl, który będzie zapowiedzią premier kina w centrum miasta, kina z możliwościami, kina, o którym napisałem dosyć niedawno:

Jeśli do Katowic nie jest daleko lepszej okazji nie znajdziecie.
Jeśli męczą Was reklamy, jeśli bufet jest kosmicznie drogi, jeśli...
Tutaj "jeśli nie istnieje"... warto wpadać i korzystać!
 


Myśl przewodnia, której warto się trzymać i mieć na względzie nadchodzące premiery, 
które będzie można poznać w Planet Cinema Katowice

13 listopada - Listy do M. 2
Dystrybucja filmu: Kino Świat

Źle się stało, że już 13 listopada ten film ma swoją premierę...
Źle się dzieje, że zanim zdążą zgasnąć znicze już stawiamy w sklepach choinki...

Pierwsze rozdanie przyniosło wynik niespotykany od lat w polskich kinach - 2,6 miliona widzów... i co ciekawe pokazy przedpremierowe sprawiły, że wynik nieoficjalnego otwarcia jest już o 50% wyższy, niż miało to miejsce w analogicznym okresie cztery lata wstecz... a to już dobry prognostyk ku temu, aby mieć świadomość, że wynik pierwszego filmu jest do pobicia...:)

Wszystko się nam przesuwa, jednak jakkolwiek jest już w piątek możecie śmiało startować do kina, bo bez wątpienia będzie to hit na miarę odsłony pierwszej z 2011 roku. Wtedy dzięki Listom do M. wydarzyło się coś miłego, niezwykłego, coś co sprawiło nam jedyną w swoim rodzaju niespodziankę.
Zastanawiałem się, czy Listy do M. w swojej drugiej odsłonie będą mogły dorównać temu, co stało się cztery lata wcześniej i co stało się fenomenem w kinematografii polskiej. Po dzisiejszym seansie nie mam wątpliwości, że wysoko ustawiona poprzeczka nie przeszkodziła twórcom stanąć na wysokości zadania.
Są postacie, które już znamy, są takie, które poznamy i z marszu polubimy, a może nawet się w nim zakochamy... Kazik górą... Coś w życiu bohaterów się rozsypało, coś się zakończyło, coś się pogubiło... ale Wigilia to magiczny czas, w którym wiele może się wydarzyć...
Do zobaczenia w Planet Cinema Katowice.
Zostań członkiem społeczności Planet Cinema Katowice.