Google+ Followers

piątek, 18 marca 2016

Patronat medialny - Dziewczyna o kruchym sercu

Książka pod Patronatem​ - Elżbieta Rodzeń - Dziewczyna o kruchym sercu
Zysk i S-ka Wydawnictwo, premiera: 21 marca 2016r. 

Z dumą prezentuję ósmą już Książkę pod Patronatem, a drugą, którą mam wielką przyjemność promować dzięki współpracy z Zysk i S-ka Wydawnictwem. Od niedawna mam też możliwość wspierać twórcze działania, za które odpowiada Książka w mieście​. W tym szerokim gronie zapraszamy Was do czytania, sięgania po książki, a przede wszystkim po tę, która  czyni nam honor i jest już panującą nam miłościwie ósmą Książką pod Patronatem
Szczegóły rozdania można znaleźć w TYM MIEJSCU.

-----------------------------------------------

Janek to chłopak towarzyski i lubiany, w szkole wzorowy uczeń, a w wolnych chwilach wolontariusz. Ulka to jego przeciwieństwo – opryskliwa, nieufna, skryta.

Oboje są w klasie maturalnej, a z racji częstych nieobecności dziewczyna ma zaległości z matematyki. Janek zgłasza się na ochotnika, aby jej pomóc. Chce po prostu wypełnić kolejne zadanie. Z biegiem czasu z zaskoczeniem odkrywa, że coraz bardziej zależy mu na Uli. Dziewczyna jednak cały czas go odpycha… Jaka tajemnica połączy tych oboje? Czy Ula pozwoli Jankowi zbliżyć się do siebie? Czy mają szansę być razem?

Zapowiedź książki przygotowana przez Wydawnictwo, swoim spojrzeniem będę mógł się z Wami podzielić w ciągu kilku najbliższych dni.

-----------------------------------------------

tytuł: DZIEWCZYNA O KRUCHYM SERCU
autor: Elżbieta Rodzeń 
Proza polska
liczba stron: 586
ISBN: 978-83-7785-867-7
oprawa: miękka ze skrzydełkami
cena: 37,90 pln
data wydania: 21 marca 2016r.