Google+ Followers

czwartek, 7 kwietnia 2016

Jakie książki wpadły do torby? No. 03

Z książkami, które same wpadły do torby spotykamy się po raz trzeci. Wiem, że spodobała się Wam ta zabawa, więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby pojawiła się kolejna odsłona, za nią następna i ta do końca roku i jeszcze rok dłużej. Uprzejmie proszę uważnie przeczytać poniżej krótkie warunki konkursowe tego rozdania i to, co ważne - kluczem tego rozdania jest imię autorki.

Wyniki tego rozdania dostępne są w TYM MIEJSCU.

1. Udostępnić Konkurs na swoim profilu Google+, na Facebooku lub na innym portalu społecznościowym.
2. W komentarzu poniżej wskazać zestaw pięciu tytułów, które Waszym zdaniem znalazły się w torbie. Pięć i tylko pięć bez edytowania raz napisanego komentarza wybierając je z listy dostępnej w TYM MIEJSCU.
3. Jeśli zdarzy się tak, że pojawi się osoba, która wskaże trafnie wszystkie pięć tytułów do niej powędruje cała zawartość torby wraz z torbą oczywiście (jeśli zdarzy się tak, że więcej niż jedna osoba wskaże właściwą zawartość torby wtedy trafia ona do pierwszej osoby, która takiego wyboru dokonała). Jeśli nikomu nie uda się wskazać poprawnie pięciu tytułów do trzech osób, które będą najbliżej poprawnej odpowiedzi powędrują losowo wybrane książki z torby.
4. O tym, że warto polubić to i owo już nie piszę, bo to jest od dawien dawna oczywiste.
5. Rozstrzygnięcie 20-21 kwietnia 2015 roku jak zawsze w zakładce Konkursy
Ważność tego rozdania 19 kwietnia 2016 roku 23:59.