Google+ Followers

wtorek, 31 stycznia 2017

#18książkapodpatronatem

Za niespełna dwa tygodnie, 13 lutego, pod moim patronatem pojawi się w sprzedaży najnowsza książka, której autorką jest Elżbieta Rodzeń​. Powieść wydana nakładem Zysk i S-ka Wydawnictwo​ poniżej w notce, która pojawi się na okładce:

Jedna chwila może zmienić wszystko…

Wcześniej:
Poznali się na pierwszym roku medycyny. On dla studiów zrezygnował z kolarstwa górskiego, a ona z malarstwa. Stopniowo ich przyjaźń przeradza się w głębsze uczucie. Planują wspólną przyszłość. Nagle Anna po prostu z nim zrywa. Nie mówi, dlaczego odchodzi, a Michał ma nigdy nie dowiedzieć się prawdy.

Teraz:
Szesnaście lat od momentu, gdy się poznali, Anna jest dyrektorem kliniki chirurgii plastycznej, a Michał pracuje w szpitalu dziecięcym. Mieszkają w tym samym mieście, ale nie spotykają się i starają się tego unikać. Przypadkiem jadą na tę samą konferencję. W życiu jednak nie ma przypadków. Jedna chwila, jedna decyzja uruchamia lawinę wydarzeń.

Jutro: ?
Są książki, o których zapominamy zaraz po przeczytaniu. Są także takie, o których pamiętamy przez chwilę. Jednak zdarzają się książki, które zapadają nam w pamięć na długo. O 'Zimowej miłości' nie zapomnisz nigdy.