Google+ Followers

niedziela, 22 stycznia 2017

Mikroakcja #03

W minionym już roku udało mi się pokazać kilkadziesiąt spojrzeń w jednym wspólnym cyklu #mikroakcja i na tym nie zamierzam się zatrzymać. Odświeżając stare i odkrywając nowe, w sumie jest ich 365, więc jest z czego czerpać.
#mikroakcja - 102 - tradycją już się stało, że sięgam po losowo wybrane mikroakcje dzięki uprzejmości @angel.loves.dreams i to jej zawdzięczamy również dzisiejszy wybór. #thebookofyou wydana nakładem Wydawnictwo Insignis​

Pora odpowiednia, aby podzielić się mikroakcją o No. 102, bo tak się akurat składa, że dotyczy ona miejsca do spania. Nadaj mu nowy charakter, spraw, aby sen przynosił odpoczynek, a nie cierpienie, czy katusze. Pomyśl z czasem o nowym, wygodnym łóżku, odpowiedniej poduszce, nowej pościeli, w której aż miło będzie zasypiać. Pomyśl o tym, co wypełnia Twoją sypialnię, a co już dawno powinno z niej zniknąć, a co może powinno się pojawić. Bo dobry sen to podstawa radosnego i spełnionego życia.

Zapraszam przed Kominek, nie tylko można się ogrzać, ale świeży powiew kultury wpływa kojąco na potargany odmętami zawodowej zamieci umysł.