Google+ Followers

niedziela, 22 stycznia 2017

#pokażswójstyl

#pokażswójstyl & @songofstyle

Okładka już była, ale jeszcze będzie. Wystarczy odrobinę przewinąć w dół na Instagramie. Dziś zaglądamy do środka w pierwszym z trzech spojrzeń na to wyjątkowo pięknie wydane wydawnictwo, choć nie jest wykluczone, że będą kolejne. Nie bez powodu ma kwadratowy format, bo to kwadrat stanowi o istocie tego miejsca, które mnie, ale również Ciebie coraz bardziej przyciąga.
Aimee Song wykreowała swój styl właśnie tu, na Instagramie. Czytelny, jasny, kreatywny przekaz i wyjątkowo pięknie wydane to małe coś, co właśnie teraz podkreślam ponownie krótkim słowem. Album dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z Instagramem, ale też dla tych, którzy chcieliby jeszcze bardziej uwypuklić i podkreślić swój przekaz by docierać jeszcze dalej i skupiać wokół siebie jeszcze więcej spojrzeń.
To, co lubię i cenię. Intensywne piękno pokazane w oryginalny i urzekający sposób. Jest z czego czerpać i jest czym się dzielić, wzorce w kreowaniu swojej osobistej przestrzeni na Instagramie.

Zapraszam przed Kominek, nie tylko można się ogrzać, ale świeży powiew kultury wpływa kojąco na potargany odmętami zawodowej zamieci umysł.