Trzy kolory

piątek, 30 stycznia 2015

Marek Sierocki Przedstawia: I love... the best of Italia

Szanowni Państwo!

Przekazujemy Wam kolejny album z serii I Love.... Tym razem na czterech krążkach zebraliśmy hity ze słonecznej Italii. Włoska muzyka od dawna cieszy się u nas wielkim powodzeniem. Tacy wykonawcy, jak: Drupi, Toto Cutugno, czy Ricchi e Poveri maja u nas status gwiazd. Artyści Ci wiele razy gościli w Polsce na koncertach, byli gwiazdami festiwali. Ich utwory wciąż można usłyszeć w wielu polskich stacjach radiowych. Niepowtarzalna melodyka, refreny wpadające w ucho i słoneczny klimat to wszystko sprawia, że bardzo chętnie słuchamy włoskich hitów.
Na tych czterech płytach znajdziecie Państwo przeboje największych gwiazd włoskiej estrady. Do nich należy oczywiście Eros Ramazzotti, u nas ze swoimi wielkimi hitami, m.in. Se Bastasse Una Canzone i Piu Bella Cosa.
Nie zabrakło przebojów w wykonaniu najpopularniejszego włoskiego duetu  Al Bano i Romina Power oraz Toto Cutugno. Ten kompozytor, multiinstrumentalista i wokalista prezentuje się w podwójnej roli, jako solista oraz jako lider formacji Albatros, z którą wylansował swego czasu hity: Volo AZ 504 i Africa. Tę ostatnią piosenkę na światowy hit jako L'ete Indien wylansował Joe Dassin.
Mamy tu również hity gwiazdy estrady, filmu i telewizji Raffelly Carry. Do jej największych należy bez wątpienia A Far L'Amore Comincia Tu.
Włoskie evergreeny prezentują też wielcy włoskiej piosenki: Gianni Morrandi i Domenico Modugno. Jest nastrojowo i rytmicznie. W sumie 4CD i 79 utworów.

Muzyczna przystań: Sony Music Poland

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zajrzyj przed Kominek: www.facebook.com/Koominek