Google+ Followers

piątek, 5 czerwca 2015

Hurts - Some Kind Of Heaven

Uwielbiani w Polsce Brytyjczycy z Hurts (Theo Hutchcraft i Adam Anderson) wracają w światła reflektorów za sprawą premiery singla Some Kind Of Heaven, który właśnie trafił do sprzedaży cyfrowej (pobierz z iTunes TUTAJ). Intrygujące pseudo-video do piosenki można zobaczyć pod TYM ADRESEM. 
Singiel jest zwiastunem trzeciej płyty Hurts, której premiera planowana jest jeszcze w tym roku. Producentem utworu jest stały współpracownik zespołu, Jonas Quant, który odpowiada za zaskakujące nowe, bardziej popowe brzmienie duetu. Pozostałe utwory na płycie wyprodukował razem z Jonasem sam Stuart Price (znany ze współpracy z Madonną, The Killers czy Take That) i Ariel Rechtshaid (Haim, Vampire Weekend). Szczegóły płyty ujawnione zostaną w najbliższych tygodniach. 
Ostatnimi wydawnictwami w dyskografii zespołu była płyta Exile i singiel Under Control nagrany z Calvinem Harrisem i Alesso, który trafił na szczyty list przebojów w całej Europie. Mają na koncie prawie półtora miliona sprzedanych płyt i 3 miliony singli. W Polsce ich krążki uzyskały status Platynowej (Happiness) i Złotej Płyty (Exile), zespół zagrał w Polsce kilka świetnie przyjętych koncertów, ostatnio na Orange Warsaw Festival w ub.r. 

Muzyczna przystań: Sony Music Poland