Polskim piórem pisane

wtorek, 15 grudnia 2015

Dave Gahan & Soulsavers z najnowszym clipem 'Shine'!

Teledysk do utworu otwierającego świetnie przyjętą płytę Angels & Ghosts Dave’a Gahana & Soulsavers ujrzał właśnie światło dzienne! 
Shine już teraz można obejrzeć na VEVO.
Piosenki z najnowszego wspólnego dzieła wokalisty Depeche Mode Dave’a Gahana i grupy Soulsavers - Angels & Ghosts - zyskują wiele wykonane na żywo a najlepszym tego przykładem jest występ w Jimmy Kimmel Live!, podczas którego Gahan wykonał na żywo swój najnowszy singiel Shine
W rozmowie z Rolling Stone, artysta powiedział, że utwór jest o optymistycznym aspekcie jego osobowości, a pomysł do napisania jej przyszedł mu podczas jednego z występów na żywo, podczas którego: Czułem się, jakbym posiadł nadprzyrodzoną moc. Niesamowitą, niespotykaną energię. To była jedna z tych nocy, których się nie zapomina. Klip miesza ujęcia nagrane z modelką Rebeką Undehill ze zdjęciami Nowego Jorku, podkreślając multikulturowość miejsca, który od ponad 2 dekad jest domem Gahana. To pierwsze miejsce, w którym od razu poczułem się jak u siebie – mówi Dave. Reżyserem klipu jest James Rogers.

Płyta Angels & Ghosts Dave’a Gahana & Soulsavers 
dostępna do odsłuchu/kupienia w tym MIEJSCU

Muzyczna przystań: Sony Music Poland

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zajrzyj przed Kominek: www.facebook.com/Koominek