Trzy kolory

środa, 8 czerwca 2016

Patronat medialny - Żeby miłość miała twoje oczy

Książka pod Patronatem​ - Diego Galdino - Żeby miłość miała twoje oczy
Dom Wydawniczy REBIS, premiera: 14 czerwca 2016r. 

Z dumą prezentuję dziesiątą już Książkę pod Patronatem, a jednocześnie pierwszą, którą mam wielką przyjemność promować dzięki współpracy z Domem Wydawniczym REBIS. W tym szerokim gronie zapraszamy Was do czytania, sięgania po książki, a przede wszystkim po tę, która  czyni nam honor i jest już panującą nam miłościwie dziesiątą Książką pod Patronatem
Szczegóły rozdania można znaleźć w TYM MIEJSCU.

-----------------------------------------------
Od lekkiej w swej treści włoskiej powieści obyczajowej oczekujemy tego wszystkiego, co ona sama pragnie właśnie dziś nam podarować.

Diego Galdino jest prawie moim rówieśnikiem i pisze tak, jak lubię. Pisze lekko, swobodnie pozwalając słowom tworzyć urzekający koloryt jego powieści. Tworzy nocami, w tej porze, która sprawia, że w przeciwieństwie do głośnego, hałaśliwego dnia noc wprowadza w szczególny rytm, a pisanie samo w sobie staje się łatwiejsze. Swego czasu Diego Galdino dał się poznać od najlepszej strony opowiadając o tym, co wnosi ze sobą do ludzkiej świadomości poranna kawa parzona z miłością.

Teraz ta sama lekko spadająca na powieki miłość wprowadza czytelnika w iście włoski, toskański klimat. I nie bez znaczenia są proste prawdy i ludzkie pragnienia. To, kim jesteśmy, dokąd zmierzamy i na co od zawsze w życiu czekamy.

Tyrone Lane żyje, aby tworzyć, sztuka wypełnia jego duszę, jego obrazy sławę przynoszą mu na całym świecie. Zlecenia załatwia mu agentka, nie spotyka się z klientami, nie przyjmuje od nich osobiście zleceń. Jednak pojawia się klientka, której nie chce, nie potrafi odmówić. To ona sprawi, że Tyrone po raz pierwszy złamie wszystkie swoje zasady. (...)

-----------------------------------------------

tytuł: ŻEBY MIŁOŚĆ MIAŁA TWOJE OCZY
autor: Diego Galdino
Proza włoska
liczba stron: 586
ISBN: 978-83-7818-885-8
oprawa: miękka
cena: 32,90 pln
data wydania: 14 czerwca 2016r.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Zajrzyj przed Kominek: www.facebook.com/Koominek