Trzy kolory

sobota, 10 grudnia 2016

Książka Roku 2016

Książka Roku 2016

O książkach piszę, książki promuję również w formie patronatów, książkami się dzielę, od piętnastu lat staram się również wydać moją powieść Internetowa cela napisaną na gruzach WTC. Może uda się to w Nowym Roku, małe, papierowe wydanie. Swoją drogą była pisana w tym samym czasie, co Samotność w sieci i dotyka podobnego wątku.
Książkami otaczam się od zawsze.
Na progu kończącego się 2016 roku chciałbym zaprosić do zabawy, do wspólnego wybrania Książki Roku 2016. Wszystko, co trzeba zrobić, to podzielić się że mną MAKSYMALNIE PIĘCIOMA TYTUŁAMI wydanymi w tym roku w swoim I wydaniu. Swoje typy można przesłać w formie wiadomości prywatnej na Instagramie, na stronie na FB, link dostępny w TYM MIEJSCU. Również mailem, dostępny w powyższej grafice.

----------------------------
 Mamy nowego lidera!
60 osób oddało swój głos;
181 zgłoszonych książek;
Wydawnictwo Filia z 17 tytułami;
Czwarta Strona z 20 tytułami.

Update 2017.01.14 16:10
---------------------------- 

Tytuł, imię i nazwisko autora oraz wydawnictwo. Takie dane proszę podać wskazując maksymalnie pięć tytułów, które w tym roku szczególnie Was poruszyły. Zgłoszenie przyjmuję do 10 stycznia 2017 roku.

Wyniki końcowe pojawią się 15 stycznia 2017 roku. Nie jest wykluczone, że podsumowane pewnymi niespodziankami. Zapraszam!

Zapraszam przed Kominek, nie tylko można się ogrzać, ale świeży powiew kultury wpływa kojąco na potargany odmętami zawodowej zamieci umysł.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zajrzyj przed Kominek: www.facebook.com/Koominek