Trzy kolory

środa, 29 marca 2017

#22książkapodpatronatem

29 marca to również premiera wydawnicza książki Zapach domów innych ludzi wydanej nakładem Wydawnictwa Jaguar. Literacki debiut Bonnie-Sue Hitchcock doskonale przyjęty na świecie w historii adresowanej w dużej mierze do młodego odbiorcy. Poniżej w formie notki wydawniczej.
Alaska – miejsce, gdzie dorastanie wygląda zupełnie inaczej.
Ruth skrywa tajemnicę, która w końcu i tak wyjdzie na jaw. Dora nie jest pewna, czy kiedykolwiek ucieknie przed demonami własnego domu. Alyce próbuje pogodzić swoją pasję do tańca z tradycjami swojej rodziny. Hank wraz z braćmi szukają bezpieczeństwa w ucieczce z domu – w efekcie, jednemu z nich grozi straszliwe niebezpieczeństwo.
Ścieżki tych czworga młodych ludzi wkrótce się przetną. 'Zapach domów innych ludzi' jest powieścią o ludziach, którzy próbują sobie pomóc – także o tym, że wbrew przewidywaniom, niekiedy się to udaje.
Niezwykły debiut Bonnie-Sue Hitchcock to książka głęboko poruszająca i niebywale autentyczna. Koleje losów tej czwórki ludzi, opowieść o przeżywanych przez nich miłościach i tragediach, o spotykających ich niesamowitych zbiegach okoliczności mogła opisać jedynie pisarka o wyjątkowym talencie.

Premiera wydawnicza: 29 marca 2017

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Zajrzyj przed Kominek: www.facebook.com/Koominek