Trzy kolory

poniedziałek, 29 września 2014

I love 90's

Po zaskakującej w swej formie kompilacji z muzyką bajecznych lat osiemdziesiątych minionego wieku pojawia się jej nowa odsłona, tym razem elektronicznych i nowatorskich lat dziewięćdziesiątych. Okres wyjątkowej i jedynej w swoim rodzaju dominacji Króla Popu, Michaela Jacskona. Jego Black Or White jest doskonale znany wszystkim fanom muzyki rozrywkowej. Max Martin i Deniz Pop, oni odpowiadają za przeboje pisane dla wielu znanych i uznanych artystów, gdzie wystarczy wymienić Britney Spears, Bacstreet Boys, czy N’Sync, czy może Dr. Alban.
A N’Sync, jak również New Kids On The Block, czy Backstreet Boys, to okres miłej, muzycznej supremacji boysbandów, którym zawdzięczamy obszerną listę niezapomnianych przebojów. Album I LOVE 90's to również elementy latino, słychać to w hitach Santany, Ricky’ego Martina i Lou Begi. Tamten okres to czas, kiedy wykorzystywano najnowocześniejsze instrumenty elektroniczne. Słyszymy to wyraźnie w nagraniach takich wykonawców, jak: Babyloon Zoo, Robert Miles, Bomfunk MC’s, czy Faithless.
Boysbandy, ale i nastrojowe, piękne ballady, a wśród nich niezapomniane Nothing Compares 2U w fantastycznym wykonaniu Sinead O’Connor. Solidna dawka muzyki, która w latach dziewięćdziesiątych królowała na kasetach magnetofonowych, płynąca z popularnych Kasprzaków i Grundigów. 75 utworów, do których zawsze warto wrócić.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zajrzyj przed Kominek: www.facebook.com/Koominek