Trzy kolory

poniedziałek, 10 października 2016

#15książkapodpatronatem

Uprzejmie informuję, że #15książkapodpatronatem właśnie wystartowała. 
Tam gdzie ty stała się motywem przewodnim, 

a wszystko, co ważne i istotne znaleźć można w TYM MIEJSCU :)

(...) 1 sierpnia swoją premierę wydawniczą miała książka, 'Między wierszami' i to ona otworzyła zupełnie nowe rozdanie. Między wierszami pozostawiając miejsce na myśli, pragnienia, zaskakujące aż nadto w swej materii emocje. Między wierszami sprawiło miłą niespodziankę, ale tam gdzie ty tam muszę być też ja. Ta gra tytułami nie jest bez znaczenia dla szczególnego w swej materii radosnego zbliżenia dwojga młodych ludzi. Tych, którzy nie sądzili, że coś dobrego może z tego wyniknąć.

Jednak w przeciwieństwie do wcześniej zasygnalizowanej historii tu mamy rozdanie dla czterech graczy, cztery osoby wiodą prym w tych zmaganiach o miłość, w tej współczesnej adaptacji 'Dumy i uprzedzenia' Jane Austen, która była osią przewodnią pierwszego spotkania, 'Między wierszami'. To właśnie wtedy poznaliśmy subtelną Emmę, inteligentnego Grahama, pozbawioną skrupułów Brooke i Reida, który do aniołów nie należy.

Już wtedy pojawiły się pewne relacje, ktoś z kimś się przespał, ktoś miał dziecko, ktoś zaliczał co i kogo się da, ktoś również czekał na swoją miłość. Wiadomym też było, że nie ułożyło się tak, jakby wszyscy sobie też życzyli.--->> PEŁNY TEKST
 
Wydawnictwo Jaguar poleca i zaprasza, a ja bardzo dziękuję :)
Kominek, tu warto być i tu warto się rozgościć :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zajrzyj przed Kominek: www.facebook.com/Koominek