Google+ Followers

środa, 24 czerwca 2015

Southpaw - Original Motion Picture Soundtrack

Sony Classical ma zaszczyt zaprezentować ścieżkę dźwiękową filmu Southpaw, autorstwa Jamesa Hornera. Dzięki porywającemu występowi w Southpaw Jake Gyllenhaal jest jednym z faworytów spekulacji oscarowych 2016 r. Za ścieżkę dźwiękową i utwór promujący film odpowiada jeden z najpopularniejszych współczesnych muzyków – Eminem.
Billy Hope ciężką pracą osiągnął wszystko, czego można oczekiwać od życia. Ma piękną i kochającą żonę (McAdams), uroczą córkę i wielkie osiągnięcia na ringu. Choć wydaje się to niemożliwe, w ciągu jednego dnia traci wszystko. Billy sięga dna, a jedynym sposobem, by się od niego odbić, jest rozpoczęcie wszystkiego od nowa. Wsparcie znajduje na sali treningowej prowadzonej przez emerytowanego pięściarza i trenera najtwardszych bokserów amatorów (zdobywca Oscara Forest Whitaker). Dzięki jego wsparciu, Billy rozpoczyna największą walkę swojego życia, która ma przynieść mu odkupienie i zwrócić zaufanie bliskich. Najważniejsze stracie odbędzie się jednak poza ringiem.
Muzykę do filmu stworzył zmarły tragicznie amerykański kompozytor, dyrygent i aranżer James Roy Horner, autor muzyki do ponad 100 filmów. Jest dwukrotnym zdobywcą OSCARA, dwóch ZŁOTYCH GLOBÓW, trzech SATELITTE AWARDS i SATURN AWARDS, a także był trzykrotnie nominowany do Brytyjskiej Nagrody Filmowej.

Premiera płyty: 31 lipca 2015 roku. Premiera filmu: 11 września 2015 roku.

Track listing:     

01. The Preparations
02. A More Normal Life
03. A Fatal Tragedy
04. The Funeral, Alone...
05. Suicidal Rampage
06. Empty Showers
07. Dream Crusher
08. A Cry for Help
09. House Auction
10. A Long Road Back
11. Training
12. How Much They Miss Her
13. Hope vs Escobar
14. A Quiet Moment…

Muzyczna przystań: Sony Music Poland