Google+ Followers

wtorek, 9 czerwca 2015

Opinia 50 stron...

Jak ja lubię coś dziewiczego dorzucić od siebie na dobry początek.
A przyznać trzeba, że jest to bardzo dobry początek, gdyż w porannej podróży poznałem tych stron prawie siedemdziesiąt i stąd już na dzień dobry siedem gwiazdek, choć nie wiem, czy nie będzie ich finalnie więcej.
Angielski, współczesny kryminał najwyższych lotów. Dobrze pokazana i skomponowana historia, która w tym ujęciu pięćdziesięciu stron daje do myślenia i coraz bardziej podobają się nam poczynania inspektora McLeana. Poza tym, jeśli komuś są znane seriale Luther i Upadek atmosfera w powieści Z przyczyn naturalnych zaczyna nabierać podobnego klimatu, a natężenie emocji coraz bardziej się wzmaga.
I prawie na pewno będzie można ją pozyskać w ramach projektu Książka tygodnia, który od ponad roku można śledzić w moich wirtualnych miejscach. Tradycyjnie już końcowe spojrzenie będzie kwestią raczej krótszego, niż dłuższego czasu. 

koominek.blogspot.com - pięćdziesiąt sześć tematycznych szufladek i zapewne na nich się nie skończy, zapraszam w odwiedziny do bloga, aby klimat Kominka oczarował Cię bez reszty...

Pełne spojrzenie na Z przyczyn naturalnych można znaleźć w tym linku.